"Mały Śląsk" w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu

Już w najbliższą niedzielę (20 listopada) Zespół Pieśni i Tańca 'Mały Śląsk" wystąpi w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Artyści zespołu zostali zaproszeni do wzięcia udziału w Śląskiej Gali z Humorem. Śląska Gala z Humorem będzie się składać z dwóch części.
W części pierwszej, konkursowej, w ramach III Festiwalu Śląskich Szlagierów, wystąpią śląscy wykonawcy ubiegający się o nagrody – Złote Nuty.
Swój udział potwierdzili już:
De Facto, Baba z Chopym, Zbyszek Lemański z zespołem, Robert Łukowski i Gryffon, Claudia i Kasia Chwołka, Nas Troje, zespół Travers, Joachim Grzechca Band oraz zespół Śleper Band z Mirosławem Riedlem. A to początek długiej listy Wykonawców.
Laureatów wyłoni oczywiście Kapituła Jury. Podczas III Festiwalu także publiczność będzie mogła wybrać swojego faworyta. Po raz pierwszy zostanie przyznana bowiem Nagroda Publiczności.

Część druga, galowa, to występy laureatów oraz największych gwiazd śląskiej sceny muzycznej i kabaretowej uwielbianych przez szeroką publiczność. Tym razem będą to:
- Joanna Bartel,
- Kabaret Rak,
- artyści znani ze scen muzycznych i operetkowych
 (w najpiękniejszych melodiach operetkowych w śląskiej interpretacji Mariana Makuli: „Głos się zrywo, dusza śpiewo”).
- zespół Antyki,
- Zespół Pieśni i Tańca Mały Śląsk 

oraz wielu innych gości i liczne niespodzianki. Imprezę poprowadzi Jacek Swoboda z Telewizji TVS.

Wszystkich miłośników wspaniałej zabawy, znakomitego humoru i muzyki w najlepszym wykonaniu powinni już teraz zarezerwować sobie wolny listopadowy wieczór.

Do zobaczenia na koncercie!